probíhá načítání, čekejte prosím ...
Kurzy

Pole Dance

Pole dance je perfektní spojení tance s posilováním s vlastní váhou těla. Lekce jsou organizovány formou pěti-měsíčního kurzu. V první polovině se naučíme základní prvky a otočky pro příslušnou pokročilost a v druhé polovině vše spojíme do skvělé choreografie.

Taneční sál je vybaven exkluzivními tyčemi s výškou 4,2 m, o
průměru 40 mm a 45 mm.
Všechny tyče mají spinový režim a všechny jsou vhodné pro alergiky.
V nabídce kurzů pole dance máme i speciální kurz pro děti, smyslný exotic,
flexi, chair dance a spin.

DANCE institut varuje: Pole dance je vysoce návykový!

 

Kontakt

Telefon: +420 728 842 920

 

Informace a rozvrh


 

Co s sebou

Velmi krátké šortky/kalhotky s nohavičkou, tílko nebo sportovní podprsenku, ručník. Lekce začíná rozcvičením, následuje posilování s vlastní váhou těla, pole dance prvky a otočky a nakonec strečink. Před lekcí se minimálně 24 hodin nemažte krémem!

 

Místo konání:

Vita Sana Club, 3. patro, sál 1
Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín

 

Cena:

Pole dance level 1-5

3 000 Kč/ 5 měsíců
2 400 Kč/ 5 měsíců pro studenty a členy Vita Sana Club

Pole dance level Expert

3 000 Kč/ 5 měsíců
2 400 Kč/ 5 měsíců pro studenty a členy Vita Sana Club

Pole dance spin

3 000 Kč/ 5 měsíců
2 400 Kč/ 5 měsíců pro studenty a členy Vita Sana Club

Pole dance junior

2 000 Kč/ 5 měsíců

Exotic: 

1 500 Kč/ 6 týdnů
1 200 Kč/ 6 týdnů pro studenty a členy Vita Sana Club

Flexi:

1 000 Kč/ 6 týdnů
 

 

 

Přihlášky:

https://eshop.vitasana.cz/?catId=25

Úrovně

Pole dance Junior je určen pro děti od 9 do 13 let, které chtějí začít s tímto sportem/tancem. Během kurzu zábavným způsobem posílíme celé tělo, zvýšíme si flexibilitu, naučíme se spoustu zábavných prvků, otoček a na konci vše spojíme do choreografie.
Level 1 je určen pro úplné začátečníky. Během kurzu posílíme celé tělo, zvýšíme si flexibilitu, naučíme se základní prvky a otočky a na konci vše spojíme do choreografie.
Během kurzu se naučíme mírně pokročilé triky a otočky, jakými jsou například butterfly, superman a střecha a na konci vše spojíme do choreografie.
Během kurzu se naučíme pokročilé prvky a otočky, jakými jsou například sea horse, aysha a iguana a na konci vše spojíme do choreografie.
Svůdné pojetí pole dance zaměřené na tanec zdůrazňující ženské přednosti. Ladné a sexy taneční choreografie na tyči i mimo ni. Na lekcích Exoticu je důležité cítit se dobře, proto doporučujeme vysoké podpatky, také se nebojte provětrat ze skříně i peprnější kousky oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Dále si pak nezapomeňte ručník a potřeba budou i chrániče na kolena. Vhodné od levelu 2.
Lekce je zaměřená na zvyšování flexibility a protažení celého těla. Slouží také k prevenci svalových poranění, poškození kloubního aparátu a bolestí zad. Nepožadujeme žádnou úroveň flexibility. Vhodné zejména ke klasickým lekcím pole dance. S sebou pohodlné oblečení, které vás nebude omezovat při pohybu a zároveň vás udrží v teple. Doporučujeme dlouhé legíny a návleky, případně ponožky. Vhodné pro všechny levely.

Spin pokročili je určen již pro ty, kteří se nebojí jít na točící tyči hlavou dolů. Budeme se učit složitější prvky a kombinace. Na konci pololetí vše spojíme do choreografie. Lekce doporučujeme těm, kteří již absolvovali minimálně level 3.

Pole dance expert je nejvyšší level pole dance. Zaměříme se na různé kombinace, zajímavé tríčky, přechody a přepady a zároveň se budeme vracet ke starším věcem, abychom si osvěžili paměť z naší pole dancové minulosti. Vše budeme dělat tak, ať máme ještě větší radost z toho, co děláme nejraději – POLE DANCE! Vhodné od levelu 5.

 

 

Rozvrh

Pondělí

18:30 - 19:30 | Pole dance level 5
 

Kamila

 

Úterý

16:10 – 17:10 | Pole dance level 1
17:20 – 18:20 | Pole dance level 2
18:30 – 19:30 | Pole dance Expert 
 

Zuzana
Zuzana
Natália
 

Středa

16:10 – 17:10 | Pole dance level 4
17:20 – 18:20Exotic/Flexi
18:30 – 19:30 
| Chair dance/Flexi

Zuzana
Zuzana
Zuzana

 

Čtvrtek

16:10 – 17:10 | Pole dance junior
18:15 – 19:15 | Pole dance spin 2
 

Eliška
Eliška 

 

 

Trenink time

Úterý

10:00 – 11:00

Středa

15:00 - 16:00

Pátek

18:30 - 19:30

Trenink time je trénink o délce 60 minut bez lektorky.
Rezervace min. 24 hodin předem na tel.: +420 776 44 55 66.

 

Trénink time pro náhrady lekcí

Středa 26.2.2020

15:00 – 16:00

Pátek 24.4.2020

18:30 - 19:30

Pátek 19.6.2020

18:30 – 19:30

Rezervace min. 24 hodin předem u svojí lektorky.

Lektorky


 

Natália

Pole dance byl mým dlouholetým snem a jsem velice ráda, že jsem si ho mohla splnit a navíc se stala zakladatelkou pole dance a jeho komunity ve Zlíně. Během 4 let mi prošlo rukama přes 300 lidí (ženy i muži J), kteří si tento sport/tanec nejen že vyzkoušeli, ale také si ho zamilovali a zůstali u něj až do teď.

Na pole dance se mi nejvíce líbí, že má několik tváří (taneční, elegantní, smyslnou, sexy, silovou nebo např. sportovní) a každý si tak přijde na své. Mě osobně je nejbližší ta taneční, kde mohu vyjádřit svůj cit a emoce a propojit sílu s flexibilitou.

Pole dance u nás v DANCE institut, není jenom pole dance. Spojuje nás láska k této úžasné aktivitě a vždycky dobrá nálada. Podporujeme se a pomáháme si navzájem a tvoříme RODINU.

Zuzu Doll

Na pole dance nejvíc miluju to dokonalé spojení ženské smyslnosti na jedné straně s obrovskou dřinou na straně druhé.

Byla jsem obdařena velice dobře fungující pravou hemisférou. Kreativní činnost se ve mně probudila už ve velice útlém věku a po přestěhování do krásného Zlína jsem se mohla začít věnovat tomu, co mě opravdu baví – tanec, sport a šití. Díky pole dance všechny tyto záliby přerostly do nevídaných rozměrů.

 

Eliška 

K pole dance jsem se dostala před čtyřmi roky, a to především díky internetu. Když jsem se dívala na pole dance videa, tak jsem věděla, že to alespoň jednou musím zkusit. Z "alespoň jednou zkusit" se stala závislost a vášeň. Od první lekce jsem věděla, že to nebude jen tak. V pole dance si najde každý to své. Od elegance, smyslnosti, flexibility, mrštnosti a síly. Mně se nejvíc líbí, že pokaždé je zde něco, čímž překonám samu sebe, a to mě namotivuje do dalších kroků ke sebezdokonalování.

Kamila

Už od mala (ne, že bych od té doby o moc povyrostla) jsem milovala pohyb a tanec. Vystřídala jsem spousty kroužků, ale nejdéle jsem se věnovala gymnastice. Kvůli zdravotním problémům a dospívání jsem s ní po mnoha letech skončila.
Poté jsem se doslechla o pole dance, které bylo ze začátku dostupné jen v zahraničí a později v Praze. Říkala jsem si, že by bylo super, kdyby přišlo i k nám do Zlína a zanedlouho hle, bylo tady! Chytlo mě hned od první hodiny. Mělo v sobě vše, co jsem očekávala - posilování (nevěřila jsem, kolik druhů šplhů vlastně existuje), spousty nádherných cviků - ve kterých jsem využila svou průpravu z gymnastiky a ladnosti či tance. Je to doslova harmonie. Na památku Vám sice zbyde nějaká ta modřina, ale budete na sebe hrdí, co vše jste se naučili a zvládli. A kdo by se nerad pochlubil, že dělá pole dance?