probíhá načítání, čekejte prosím ...
Kurzy

Pole Dance

Pole dance je perfektní spojení tance s posilováním s vlastní váhou těla. Lekce jsou organizovány formou pěti-měsíčního kurzu. V první polovině se naučíme základní prvky a otočky pro příslušnou pokročilost a v druhé polovině vše spojíme do skvělé choreografie.

Taneční sál je vybaven exkluzivními tyčemi s výškou 4,2 m, o
průměru 40 mm a 45 mm.
Všechny tyče mají spinový režim a všechny jsou vhodné pro alergiky.
V nabídce kurzů pole dance máme i speciální kurz pro děti, smyslný exotic,
flexi, chair dance a spin.

DANCE institut varuje: Pole dance je vysoce návykový!

Kontakt

Telefon: +420 721 079 779

Informace a rozvrh

Co s sebou

Velmi krátké šortky/kalhotky s nohavičkou, tílko nebo sportovní podprsenku, ručník. Lekce začíná rozcvičením, následuje posilování s vlastní váhou těla, pole dance prvky a otočky a nakonec strečink. Před lekcí se minimálně 24 hodin nemažte krémem!

Místo konání:

Vita Sana Club, 3. patro, sál 1
Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín

Cena:

PD L1 – L4, PD expert,
Contemporary Pole:

Cena 3 600 Kč/3 300 Kč (student, člen), kapacita 11, sál 1

Spin: 10 lekcí:
Cena 1800 Kč/1650 Kč, kapacita 10, sál 2

Exotic, Spin: 6 lekcí:
Cena 1080 Kč/990 Kč, kapacita 11, sál 1

PD junior:
Cena 2 600 Kč, kapacita 11, sál 1

Přihlášky:

https://eshop.vitasana.cz/?catId=25,

Úrovně

Pole Dance JuniorPole Dance – Level 1Pole Dance – Level 2Pole Dance – Level 3Pole Dance – ExpertPole Dance – ExoticContenporary PolePole Dance Junior

Pole dance Junior je určen pro děti do 14 let, které chtějí začít s tímto sportem/tancem. Během kurzu zábavným způsobem posílíme celé tělo, zvýšíme flexibilitu a naučíme se spoustu zábavných prvků a otoček.

Pole Dance – Level 1

Level 1 je určen pro úplné začátečníky. Během kurzu posílíme celé tělo, zvýšíme si flexibilitu, naučíme se základní prvky a otočky a na konci vše spojíme do choreografie.

Pole Dance – Level 2

Kurz plynule navazuje na Pole Dance Level 1. Naučíme se nové tríčky, budeme rozvíjet základní prvky a následně je kombinovat. Nebude chybět ani zlepšení ovládání spinu, na němž si vyzkoušíme i základní prvky. Součástí každé lekce je řádné zahřátí, posilka i protažení.

Pole Dance – Level 3

Level 3 navazuje na level 2. Během kurzu se naučíme středně pokročilé triky a otočky, jakými jsou například butterfly extended, moon, jade a shlouldermount a na konci vše spojíme do kombíček.

Pole Dance – Expert

Je splynutím všech variant Pole Dance. Budeš mít příležitost si zopakovat spoustu prvků z předchozích levelů, naučit se nejnovější kombíčka ze světa, zatančit si exotic ve 2 krásných sestavách a nezapomeneme využít i elegantní spin. Každá lekce tě obohatí a bude tě bavit. Součástí je vždy zahřátí, posilka i stretching.

Pole Dance – Exotic

Svůdné pojetí pole dance. Taneční lekce zaměřené na ženskou energii. Hypnotické a sexy taneční choreografie na tyči a mimo ni. Na lekcích Exoticu je nejdůležitější cítít se dobře, proto doporučujeme pohodlný sportovní oděv a cvičky (čti sexy oblečky a boty na vysokém podpatku). Hodit se můžou i chrániče na kolena. Vhodné pro level 2 a výše.

Contenporary Pole

Lekce Contemporary pole jsou kombinací tance Contemporary neboli moderního tance a základních prvků na tyči. Základy pole dance nejsou nutné, prvky se v kurzu doučíme. Očekávat můžete jak delší, tak kratší choreografie ve kterých zvýšíme ladnost pohybu, která se hodí například při choreografiích pole dance.

Rozvrh

Pondělí

16:10 – 17:10 | Level 1

17:20 – 18:20 | Level 2

18:30 – 19:30 | Fit&Flexi

Lucie

Lucie

Lucie

Úterý

17:20 – 18:20 | Spin

18:30 – 19:30 | Level 4

Andrea

Andrea

Středa

16:10 – 17:10 | Spin

17:10 – 18:10 | Level 2

18:20 – 19:20 | Exotic

Zuzana Š.

Zuzu Doll

Zuzana Š.

Čtvrtek

17:20 – 18:20 | Level 6

18:30 – 19:30 | Level 3

Zuzana Š.

Zuzana Š.

Trenink time (dle otevřených lekcí případně přidáme)

Pondělí

11:00 – 13:00

Středa 10:00 – 12:00
Pátek 10:00 – 12:00 a 19:00 – 20:00
Neděle 17:00 – 18:00

Trenink time je trénink o délce 60 minut bez lektorky.
Rezervace min. 24 hodin předem na tel.: +420 776 44 55 66.

Trénink time pro náhrady lekcí

Středa 22. 5. 2024 10:00 – 11:00
Pátek 21. 6. 2024 19:00 – 20:00

Rezervace min. 24 hodin předem u svojí lektorky.

Lektorky

Zuzana

Dancin’s what clears my soul, dancin’s what makes me whole.

Asi každý, kdo se dostane k výuce tance, se s láskou k tomuto umění narodil. Tak se asi nebudu rozepisovat nad tím, jak mnou hudba prostupuje již od malička.
Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2013, kdy jsem na první kurz začala dojíždět 70 km každý týden.
Do tohoto tanečního sportu nesvázaného pravidly jsem se zamilovala od první chvíle a do té doby nic blíže nebylo.
Pole dance i já jsme ušli kus cesty, a já se začala věnovat i dalším tanečním stylům mému srdci blízké.

Andrea

Už od malička jsem byla aktivní dítě, táhlo mě to vylézt na nejvyšší strom, vyšplhat na kamennou zeď hradu, přeskočit nejširší místo potoku. Během dospívání jsem se věnovala různým druhům tanců od disco po latino, flamenco, zároveň jsem vždy reprezentovala školy na atletických závodech. Kromě sportu jsem vždy ráda něco kreativního vytvářela, dříve jsem se věnovala malování, kreslení, miluji hudbu, tvoření nevšedních věcí.K pole dance jsem se dostala až při mateřské „dovolené“ v roce 2015. Tehdy jsme zrovna s kamarádkou chtěly zkusit nějaký jiný sport či tanec. Sice jsem byla po první hodině pole dance barevnější než duha u jednorožců, věděla jsem ale, že to je přesně sport, pro mne. Úplně mě uchvátil. Sice stojíš jen vedle kusu chladného kovu, ale ty se neustále snažíš překonávat tenhle kus nerezu a svoje limity a to jen za pomoci své síly, mrštnosti, ladnosti, energie. Navíc si stojím za tím, že polovina úspěchu vždy tkví jen v tvé hlavě.Nakonec mě přivedla moje potřeba neustále na sobě pracovat v pole dance k rozhodnutí stát se lektorkou.Mým cílem je posunout vaši úroveň v pole dance tak, abyste byli spokojení se svým výkonem, odcházeli s úsměvem na tváři a třeba i s pěknou fotografií nebo videem.(Nebo modřinou. Pozn. redaktora)

Eliška

K pole dance jsem se dostala v roce 2016, a to především díky internetu. Když jsem se dívala na pole dance videa, tak jsem věděla, že to alespoň jednou musím zkusit. Z „alespoň jednou zkusit“ se stala závislost a vášeň. Od první lekce jsem věděla, že to nebude jen tak. V pole dance si najde každý to své. Od elegance, smyslnosti, flexibility, mrštnosti a síly. Mně se nejvíc líbí, že pokaždé je zde něco, čímž překonám samu sebe, a to mě namotivuje do dalších kroků ke sebezdokonalování.

Zuzana

Na tanci, především Pole Dance, miluji příjemné odreagování i výzvu, rozvinutí smyslné elegance a síly.
Věnuji se mu už 7 let a také ještě dlouho budu. Jako lektor Pole Dance jsem se našla na správném místě, mám radost z každého úspěchu svých kurzistek.
Sama mám za sebou postup do finále soutěže Czech Exotic Open 2021. Před tím jsem se závodně věnovala gymnastice, udělala si kurz trenéra gymnastiky licence D, mezinárodně uznávaný kurz volnočasového pedagoga, certifikovaný workshop “Poznej své pánevní dno” a mnoho dalších workshopů a školení. Celkově se zaměřuji na zdraví a harmonii vnitřního a vnějšího světa člověka.