probíhá načítání, čekejte prosím ...
Kurzy

Zumba

Každá Zumba hodina začíná pomalým rozehřátím a protažením hlavních svalových partií. Dále přes jednodušší kroky se protančíme až k náročnějším prvkům a choreografiím. Na Zumbě si spolu zatančíme různé taneční styly, od latiny přes country až po rockové songy a taky všechno, co vás baví a co s vámi šije a zvedá vás ze židle. 

Zumba je taneční fitness program, kde se střídají rychlé a pomalé skladby. Tepová frekvence se po celou dobu udržuje v aerobní zóně, a díky tomu spálíte spoustu kalorií!

Zumba lekce má 60 minut a začíná pomalým rozehřátím a protažením hlavních svalových partií. Po rozehřátí následuje ta pravá latino párty. Tady se protančíme od jednodušších kroků až k náročnějším prvkům a choreografiím. Na Zumbě si spolu zatančíme různé taneční styly, od latiny přes country až po rockové songy a taky všechno, co vás baví a co s vámi šije a zvedá vás ze židle :).

Každá písnička má svou danou choreografii, kterou se velmi rychle naučíte. Odreagujete se, zrelaxujete a uvolníte se díky úžasným latinskoamerickým rytmům.

Na konci hodiny spolu tělo s úsměvem pořádně protáhneme.

 

Kontakt

Zlín: +420 608 120 132
        +420 775 176 344

Slavičín: +420 608 120 132

 

Informace a rozvrh


 

ZLÍN

Aerobik klub Zlín
Benešovo Nábřeží 1739, Zlín

Rozvrh:

Pondělí 18:00 - 19:00
Čtvrtek 18:00 - 19:00

Cena:

100 Kč / 60 minut

Přihlášky:

pouze po předchozí rezervaci na tel.: +420 608 120 132

 

SLAVIČÍN

Sokolovna Slavičín
Osvobození, Slavičín

Rozvrh:

Aktuální rozvrh a vstupné na tel. +420 608 120 132

Přihlášky:

Bez nutnosti rezervace

Poznámka:

Více info na FB stránce ZUMBA Slavičín nebo nás kontaktujte :)

https://www.facebook.com/groups/151678564868052/

 

Lektorky


 

Anna Chomič

  • Zumba Fitness Basic instruktor
  • Fitness Instruktor (Aerobic)
  • Oblíbený styl: salsa, reggeaton

Jsem lektorkou zumby téměř 5 let. Před tím jsem cvičila aerobic a orientální tance. Do zumby jsem se zamilovala na poprvé. Je to tanec, zábava a party v jednom. S úsměvem si můžete zatančít a zároveň zpevnit tělo. Vyzkoušejte se mnou kombinaci Zumby s posilováním. Spolu se přes skvělé choreografie dostaneme až k posilování s vlastní vahou těla. A to je při skvělé hudbě vynikající prostředek na zpevnění svalů. Přijďte se podívat na hodinu, zvládne to opravdu každý! Těším se na Vás!

 

Ing. Lenka Lazareva

  • Zumba Fitness Basic instruktor
  • Zumba Kids & Zumba Kids Jr instruktor
  • Fitness Instruktor (Aerobic)
  • Rope skipping instruktor
  • Oblíbený styl: salsa, bachata

Jmenuji se Lenka Lazareva. Pokud milujete hudbu a tanec, tak jsme na stejné notě a jste tady správně! Od malička jsem ráda tancovala, sportovala, poslouchala různé hudební styly. Až v roce 2010 mě uchvátila latinsko-americká hudba a program Zumba se stal mým velkým koníčkem. Zumba mě baví a protože miluji salsu a rychlejší tempo, čeká Vás to i na mých lekcích. Mezi rychlejší hitovky vkládám na zklidnění srdečního tepu i pomalejší rytmy. Těším se na setkání s Vámi!