probíhá načítání, čekejte prosím ...
Kurzy

Twerk & Dancehall & Hottie Heels

Taneční hit TWERK konečně i v DANCE institut pod vedením tanečnice a lektorky Zuzky Volejníkové. Dejte si hodinu Twerku pro perfektní zadeček a stehna! Rihanna, Justin Timberlake nebo Beyoncé maximálně pozvedly vlnu zájmu o twerking neboli česky “twerkování”.

Twerk

Populární ženský taneční styl známý také jak "booty shaking" je součástí již dávno existujícího dancehall. Twerk využívá dolních partií - zadečku a stehen, kterým ženy pohupují a natřásají je v rytmu hudby. Krom vizuální atraktivity má twerk posilující a tonizující účinky - zpevní problematické partie neskutečně zábavnou formou. Twerkovat může zadeček každé velikosti a tvaru, bez jakýkoliv předcházejících tanečních zkušeností.

Dancehall

Temperamentní taneční styl vycházející z reggae. Vznikl na konci 70. let na Jamajce. Kroky zvané "dancehall moves" vznikaly postupně jako projev každodenních činností obyčejných lidí. Dancehall je plný akce, sex-appealu a temperamentu. Hudba je provokativní a plná energie.

Hottie heels

Ženský taneční styl pocházející z L.A. Kombinuje různé taneční prvky, ze kterých se vytváří tzv. "combo" choreografie. Vášnivý projev, sex-appeal a vysoké boty jsou typické pro tento styl. Největší propagátorkou hottie heels je Michelle Maniscalco přezdívaná "Jersey".

 

Kontakt

Telefon: +420 777 654 789

 

Informace a rozvrh


 

Místo konání:

Vita Sana Club, 3. patro, sál 1
Jana Antonína Bati 5648, 760 01 Zlín

Cena:

  • dospělý 2 000 Kč/ 5 měsíců
  • děti do 18 let 1 690 Kč/ 5 měsíců

Rozvrh

Úterý

18:00- 19:00

 

Lektorky


 

Zuzana Volejníková

Tanečnice, lektorka & choreografka:

Tanečnice s mnohaletými tanečními zkušenostmi. Její parketa jsou ženské taneční styly: twerk, dancehall a hottie heels.

www.zuzanavolejnikova.cz