probíhá načítání, čekejte prosím ...
O nás

Dance institut

DANCE institut je taneční škola založená v roce 2013 partou kamarádek, které mají jednu společnou vášeň – tanec .

Pořádáme taneční kurzy nejen ve
Zlíně, ale i v jeho okolí.

Vybírejte z pestré škály tanečních stylů, jak pro začátečnice, tak i pokročilé, a samozřejmě pro různé věkové kategorie – máme kurzy pro děti i dospělé, a pořádáme i kurzy speciálně pro muže. Můžete se s námi také potkat na různých akcích a workshopech.

Dále nabízíme taneční vystoupení na firemní večírky, plesy a oslavy.

 

  

 

Kurzy

Chair Dance

Na židli už se nebudeš nikdy dívat stejně jako dřív.

Detail

Dancelicious Time

Taneční kurz na podpatkách je ladylicous, určitě sexlicious, občas bootylicous, často fabulicious, ale jednoznačně vždy Dancelicious!

Udělej si čas sama na sebe a přijď si pochutnatna vyvážených pohybových chutí. Menu bude pestré, od jemných tónů přes zemité a vláčné k ostře pálivým... 

 

Detail

Floor Work

Taneční styl, který zdůrazňuje ženskost a sex-appeal. V tomto kurzu nás čeká HOT choreografie a zatančíme si ji jak jinak než v highheels. Naučíš se používat kouzlo detailů v jednoduchých pohybech a prvcích. Kurz je určen pro začátečnice i tanečnice. Součástí každé lekce je taneční rozcvička, posilka a stretching. pozn. Lekce jsou bez tyče
 

Sexy Silk – verze bez podpatků

Detail

Pole Dance

Pole dance je perfektní spojení tance s posilováním s vlastní váhou těla. Lekce jsou organizovány formou pěti-měsíčního kurzu. V první polovině se naučíme základní prvky a otočky pro příslušnou pokročilost a v druhé polovině vše spojíme do skvělé choreografie.

Detail